فهرست مطالب

قرص نعناع

mint refreshener tablets
قرص نعناع شرکت زرین تابا

 قرص نعناع از دیگر محصولات زرین تابا که با استفاده از اسانس های طبیعی نعناع در رنگهای متفاوت و در بسته بندی های بهداشتی تولید و عرضه میشود. این محصول به عنوان یک خوشبو کننده دهان به شمار می رود که مقدار بسیاری از خواص نعناع را همراه دارد. قرص نعناع باعث راحتی تنفس، خنک کننده مجاری تنفسی و ضد نفخ است.

قبل از اینکه به خواص قرص نعناع بپردازیم بهتر است درباره ای خواص ترکیبات اصلی آن، نکاتی را مرور کنیم تا بهتر با مزایای این محصول قابل توجه آشنا شویم.

 چرا نعناع و چه خواصی را به قرص نعناع ارائه میکند؟

نعناع دارای خواص گوناگونی است. از جمله خاصیت نعناع طبع گرم نعناع است. که باعث تقویت معده و به عنوان مسکن طبیعی برای معده  و بدن از گذشته تا به امروز استفاده می شده است .

از دیگر خواص نعناع : کمک به التیام بیماری های تنفسی،‌ ، کمک به ناراحتی ها و التیام درد های عصبی، باز کننده مجاری تنفسی، منبع جذب مواد مغذی لازم و کمک به بهبود حالت تهوع و بسیار موارده دیگر.

با تمامی مزایای که در نعناع وجود دارد سعی کرده ایم که محصولی را آماده و تکمیل کنیم که قابلیت ها و مزایای گوناگون نعناع را در بر داشته باشد.

مزایای قرص نعناع 

 ضد نفخ

اسانس نعناع حاوی این محصول  دارای خاصیت ضد نفخ و آرام بخش دستگاه گوارش است به عبارتی دیگر دوست دستگاه گوارش است و در جهت هضم بهتر و آرامش معده بسیار مناسب است.

مسکن طبیعی

این قرص با توجه به اینکه دارو شناخته نمیشود. اما به دلیل داشتن خواص نعناع از گذشته مصرف دارویی و تقویتی داشته است. تا به امروز این محصول به عنوان یک مسکن طبیعی شناخته  شده است. از جمله برای سر درد ها و موارد مصرف مرتبط با سیستم گوارشی.

طراوت مجرای تنفسی

کمک به رفع انسداد های مجاری تنفسی و خوشبو کننده دهان.

مصرف کنندگان چه کسانی می باشند؟ 

 طعم دلپذیر اسانس نعناع مصرف این فرآورده را برای تمامی افراد بزرگ سال و کودکان در جهت خوشبو کردن دهان و ایجاد تنفس راحت و خاصیت  ضد نفخی  مطلوب و مناسب ساخته است. 

تاییدیه ها و مجوز های قانونی قرص نعناع

این فرآورده دارای پروانه ساخت از اداره کل نظارت بر مواد غذایی وزارت بهداشت به شماره ۱۹۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *