فهرست مطالب

قرص خوشبو کننده دهان

قرص خوشبو کننده دهان زرین تابا
قرص خوشبو کننده دهان زرین تابا

قرص خوشبو کننده دهان زرین تابا یکی از محصولات پر مصرف و بسیار محبوب می باشد. این محصول باعث تازگی، طراوت و خوشبو شدن دهان می گردد  و همچنان که این محصول را مصرف میکنید. تاثیر آنچنانی بر قند خون و کالری شما ندارد. این محصول؛ موارد مصرف گوناگونی دارد مانند استفاده قبل از فعالیت های هوازی برای کمک به تنفسی بهتر و خوشبو کردن دهان بعد از مصرف دخانیات و تامین ویتامین ث بدن . در ادامه معرفی این محصول؛ به صورت کلی بر مزایا و موارد استفاده آن اشاره خواهیم کرد.

تنفس خنک 

قرص خوشبو کننده دهان یا دراژه باعث خنکی تنفس شده و احساس تازه و پر نشاطی را ایجاد میکند. زیرا این قرص حاوی عصاره ای طبیعی اکالیپتوس هست که هم خواص نزدیک به دارویی دارد و هم باعث ایجاده خنکی هنگام تنفس میشود. جدا از تمامی موارد اشاره شده اکالیپتوس دارای مزایای فراوانی نیز می باشد.

تامین ویتامین ث با قرص خوشبو کننده

ویتامین ث یک ویتامین ضروری برای بدن

ویتامین ث یک ویتامین پر مصرف در دنیا می باشد. که برای جلوگیری از گرفتن بیماری هایی نظیر سرطان استفاده میشود. ویتامین ث از خانواده آنتی اکسیدان ها است و برای افرادی که مصرف دخانیات دارند طبق تحقیقات انجام شده توصیه شده که مقدار بیشتری از این نوع ویتامین مصرف کنند. در این محصول زرین تابا مقدار مطلوبی از ویتامین ث وجود دارد. که نیاز بدن شما به ویتامین ث را برطرف میکند.

موارد مصرف قرص

عموم مصرف این محصول برای خوشبو کردن دهان

تامین ویتامین ث

باز کننده انسداد بینی 

تازه کردن دهان 

آیا این محصول منع مصرف هم دارد

قرص خوشبو کننده دهان منع مصرفی ندارد و قابل استفاده برای همه افراد می باشد. اما لازم به ذکر‌است کودکان شش سال به پایین مصرف نکنند. زیرا امکان ایجاد انسداد در مجرای تنفسی راه به همراه داشته باشد.

طعم ها 

لیمو، دارچین، نعناع، پرتغال 

شماره پروانه های مرتبط با این محصول از سازمان غذا و دارو

شرکت زرین تابا یکی از اولین شرکت های تولید کننده محصولات نظیر آبنبات سرد و محصولات بدون شکر (بدون قند) در ایران می باشد. که توانسته سهم قابل توجهی از تقاضای مصرف کنندگان را تامین نماید.

این محصول با عنوان قرص خوشبو کننده دهان با طعم های مختلف با برند شمیم فعالیت مینماید. شماره پروانه ساخت این محصول نزد سازمان غذا و دارو به شرح زیر می باشد.

شماره پروانه 50/11034

6 پاسخ

  1. من همیشه از این خشبو کننده ها میگیرم تو کیفم دارم این قرصا هم طعم خوبی داره نسبت به قرص خشبو کننده های بازار هم قیمت مناسبی
    ولی یکم تندیش بیشتر میشد بهتر بود

  2. با سلام ودورود استفاده کردم مشابه نوع خارجی می باشد فقط بفرمایید میزان ویتامین C موجود در هر قرص یا قوطی به چه مقدار می باشد تشکر

  3. با سلام ودورود استفاده کردم مشابه نوع خارجی می باشد فقط بفرمایید میزان ویتامین C موجود در هر قرص یا قوطی به چه مقدار می باشد تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *