شرکت زرین تابا

بنام خدا

شركت صنايع غذايي زرين تابا با استعانت از خداوند متعال در سال 1374 تاسيس و در سال 1377با اخذ پروانه بهره برداري از وزارت صنايع در زمينه توليد بن بن (آبنبات با طعم ميوه ) در شهرك صنعتي توس مشهد شروع به فعاليت نمود.

از آنجاييكه توسعه و تحقيق و ارائه محصولات جديد و كاربردي از اهداف مديران اين مجموعه بوده و مي باشد اين شركت با همكاري اساتيد دانشگاهي و كارشناسان غذا و دارو و با تلاش متخصصين شركت در سال 1379 براي اولين دفعه در ايران موفق به اخذ پروانه ساخت آبنبات مخصوص سرماخوردگي  (cold candy   )  با نام تجاري سرد از وزارت بهداشت و درمان گرديد.

در آن ايام اين محصول با نوع خارجي كه تحت عنوان vicks در داروخانه ها و سوپر ماركتهاي معتبر دنيا عرضه ميگرديد قابل رقابت بود .امروز نيز با بهره گيري از كارشناسان جوان و مرتبط با علومي كه تامين كننده سلامت مردم مي باشند و با استفاده از عصاره ها  و اسانسهاي طبيعي گياهي  تلاش نموده تا كيفيت توليدات خود را به سطحی بر ساند كه با برندهاي اروپايي مانند (استريپ سيلز ) رقابت نمايد .

لازم به ذكر است شركت زرين تابا  بعد از انجام تحقيقات وسيع و پيگيريهاي مستمر كارشناسان  اين مجموعه موفق به اخذ پروانه ساخت محصول جديد خود بنام آبنبات بدون شكر افزوده  (بدون قند) با نام تجاري شميم گرديد.

همچنين در سال 1382 جهت افزايش رضايت و نشاط هموطنان  موفق  به توليد قرصهاي خوشبو كننده دهان با طعم هاي طبيعي و متفاوت با آنچه در بازار بود گرديد  كه  البته مورد استقبال جمع كثيري ازعلاقمندان  قرار گرفت .

لازم به توضيح مي باشد محصولات مفيد ديگري آماده توليد است كه بتدريج حضور عزيزان بزرگوار اطلاع رساني ميگردد.

نظرات و پیشنهادات شما همیشه علت توسعه ما و کیفیت بوده است. همواره پذیرای نظرات شما هستیم.